Select Page

Kolejna realizacja sklepu internetowego SOTE. Tym razem naszym zadaniem było stworzenie specjalnej platformy B2B. Oprócz standardowej instalacji z przeniesieniem produktów z innej bazy wykonaliśmy dla klienta szereg modyfikacji.

Najważniejszą z nich była integracja z systemem sprzedażowym Subiekt GT, jednak w nietypowej wersji. Porcelanitedos zajmuje się sprzedażą ceramiki, która w ramach jednego wzoru występuje w kilku wariantach – zadbaliśmy, aby pojawiały się w karcie jednego produktu.

Dodatkową trudnością był nietypowy metraż płytek w paczce – podawany z dokładnością do trzech miejsc po przecinku. Rozwiązaliśmy ten problem implementując kalkulator paczek przy produktach sprzedawanych na metry – po wpisaniu potrzebnego metrażu możemy wybrać ilość paczek zaokrągloną w dół lub w górę.

Platforma B2B oczywiście musi być dostępna tylko dla zarejestrowanych partnerów, co także zostało przez nas zautomatyzowane – klienci są zakładani w systemie Subiekt i po wpisaniu hasła w SOTE uzyskują dostęp do sklepu.

Zlecenie zostało zrealizowane na zamówienie polskiego przedstawiciela – firmy TopInterior.